8 Ocak 2015 Perşembe

IVAN YANAKOV PİYANO RESİTALİ & BİRE BİR EĞİTİM PROGRAMI

IVAN YANAKOV PİYANO RESİTALİ 
BİRE BİR EĞİTİM PROGRAMI

PİYANO RESİTALİ 17 OCAK CUMARTESİ SAAT 20:00  (Biletler Arsu Akademi'den temin edilebilir.)
BİRE BİR EĞİTİM PRORAMI 17 - 19 OCAK ( Başvuru ve bilgi için bilgi@arsuguzelsanatlar.com)

Uluslararası New York 2001 “Artists International Debut Winners Series” birincisi seçilen Yanakov, aynı tarihte dünyaca ünlü Carnegie Hall’da solo konser vermek üzere konuk sanatçı olarak davet edilmiştir. Uluslararası piyano yarışmalarında elde ettiği bir çok ödülün ardından dünyanın önde gelen müzik otoritelerinin dikkatini çeken Yanakov, üç kıtada, başta İngiltere, Fransa, Japonya, İtalya ve Amerika olmak üzere birçok ülkede gerçekleştirdiği konserlerle müzikseverleri kendine hayran bırakarak,  New York Mannes College of ve Sienna Accademia Chigiana’da Michele Campanella’nın öğrencisi olarak tamamladığı akademik eğitiminin sonrasında sayısız müzikal ortaklığa imza atmış, bir çok ülkede önemli müzik adamları ile çalışmıştır. 
İtalya’da düzenlenen müzik festivali, Siena Belcanto’nun Müzik Direktörü ve kurucularından olan usta piyanist, İngiltere Piyano Festivali direktörlüğü görevini de üstlenmiştir. Aynı zamanda Sofia Virtuosi Orkestrası şefi ve direktörü olan Yanakov İngiltere London Chamber Players Orkestrası'nın da şefliğini yapmaktadır. 

Bir çok ülkede gerçekleştirdiği ve İstanbul'da her sene Arsu Güzel Sanatlar Akademisi'nde verdiği eğitimlerin yanı sıra, geçtiğimiz sene İTÜ MİAM'a konuk edilerek, master ve doktora öğrencilerine Piyano Masterclass'ı vermiştir. 
Bu sene de 17 Ocak'ta heyecan verici repertuarıyla sizlerle buluşmak üzere İstanbul'u yeniden ziyaret edecek. Bu ziyaretinde resitalinin yanı sıra az sayıda öğrenci Yanakov ile bire bir çalışma imkanı bulacak. 

Konser bileti ve eğitim programı ile ilgili bilgi ve başvuru için : bilgi@arsuguzelsanatlar.com